BAŞKANIMIZIN MESAJI

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Highslide JS

1975 Yılında Nusaybin’e bağlı beylik köyünde doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi Nusaybin’de tamamladım evli 3 çocuk babasıyım çeşitli Sivil örğütlerinin Yönetim Kurulu üyesi ve kurucusuyum. Meslek okulu üyeliğim bulunmaktadır.1999 yılında yapılan Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Tüketici Hakem heyeti üyesiyim Nusaybin kent konsey üyesiyim.İthalat İhracat işleri ile uğraşmaktayım. 

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Ticaret ve Sanayi Odası İlçemizin ve Bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmalarında aktif rol üstlenmektedirler. 1990 yılında kurulan 23 yıllık hizmet geçmişine sahip olan Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası, Nusaybin ilçesinin ve üyelerinin gelişimine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Meclis üyelerimiz, Yönetim kurulumuz ve çalışanlarımız ile üyelerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve etkin hizmet sunumu ile karşılayan,bölge ekonomisine yön veren bir oda hedefi taşımaktayız. Küreselleşme ile yaşanan değişim ve dönüşüm, kamu kurumları ve özel sektörü de içinde barındıran tüm dinamik sistemlerin değişim ve gelişimlerini zorunlu hale getirmiştir. Yaşanan değişim ve dönüşümler Oda Yönetimi olarak bizlerin ve çalışan personellerin önümüzdeki 4 yıllık hizmet süresince neler yapacağı, ne tür projeler uygulayacağı,2013 vizyonu çerçevesinde İlçemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak amacıyla ne tür girişimlerde bulunacağı ayrıntılarıyla gösteren bir planın hazırlanması gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu gereklilikle basın bünyesinde yenilikler üretmek sürdürülebilir hizmet kalitesi oluşturmak, belirlenen stratejileri bir plana dönüştürmek ve kurumsal yapı kazanmak amacıyla tüm paydaşlarımızın katkıları ile 2015-2018 yıllarını kapsayan 4 yıllık stratejik plan hazırlanmıştır.

Stratejik planımızda nerede olduğumuzu, nereye gitmek istediğimizi, stratejik amaç, hedef ve uygulanacak olan faaliyetlerimizi zaman çerçevesi içerisinde belirleyerek, dökümante edilen hedeflerin uygulamaya geçirilecek olması ile Nusaybin'in kalkınmasına önemli katkı sağlayacağı inancı taşıyoruz. Stratejik plan çalışmalarımızda katkı sağlayan tüm üye ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunar stratejik planlama ile yapılacak tüm hizmet ve faaliyetlerimizin Nusaybin'imizde uylanabilirliğini sağlamak için aynı performans fedakarlıkla çalışacağımızı belirtmek isterim.

Saygılarımla

Mahsum ÖZMEN

Yönetim Kurulu Başkanı


Date : 5.12.2013 11:01:03 / Location :
Hit : 27051