NUSAYBİN DOĞALGAZ HATTINDA İLK KAYNAK YAPILDI

NUSAYBİN DOĞALGAZ HATTINDA İLK KAYNAK YAPILDI

Highslide JS

Nusaybin'e verilecek doğalgaz hattı için ilçeye bağlı kırsal Bahçebaşı Mahallesinde çalışmalar başladı. Akmercan Doğalgaz firması tarafından yapılan çalışmalarda doğalgaz hattını ilçeye taşıyacak boru hattında ilk kaynak yapıldı.

 

Yapılan programa katılan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mahsum Özmen, Akmercan Mardin Doğalgaz Bölge Müdür Yardımcısı Murat Kurt, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Beşir Aydın, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Zeynel Tunçalan, Akmercan Doğalgaz firması Kızıltepe Sorumlusu Mehmet İhsan Elçioğlu ve Yatırımlar Şefi Ali Güzcan boru hattındaki ilk kaynağı birlikte yaptı.

 

Burada açıklamalarda bulunan Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş öncülüğünde ilçelerimizdeki alt yapı ve üst yapılardan tutunda doğalgaza kadar vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarının çözüme kavuşturulduğunu söyledi.Yönetim Kurulu Başkanımız Mahsum ÖZMEN Doğalgazın İlçemize ve halkımıza hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 


Tarih : 17.08.2022 / Yer :
Hit : 254